Czym są Barsy?

„Barsy”, (z ang. - pręty) to 32 punkty na głowie, które magazynują i przechowują nasze przekonania, osądy i opinie, dotyczące każdego z aspektów naszego życia. Niezależnie czy dotyczy to naszych przekonań na temat starzenia się, pieniędzy, własnej mocy, smutku i radości, zdrowia czy też świadomości własnego ciała. Niektóre punkty mają zabawne nazwy, jak na przykład: Opaska mocy, Piastry Implantów, Kreowanie połączeń, Kreowanie form życia, Nadzieje i Marzenia, Forma i Struktura, Opiekacz Starzenia. Każdy z nich odpowiada za jakąś część naszego życia. Każdy z nich został też „ubrany” w opinie, osądy i przekonania dotyczące danej dziedziny naszego życia. Tak się zwykle dzieje w „procesie wychowania”, gdzie bez naszej wiedzy i zgody „wkodowywane” są nam osądy i przekonania naszych przodków, nauczycieli, autorytetów z którymi się spotykamy w ciągu swojego życia, a właściwie w ciągu tysięcy naszych wcieleń. Odbiera nam to radość tworzenia i siły życiowe i poczucie prawdziwej wolności i nieograniczonych możliwości, które mogą być naszym udziałem.

SZANSA DLA TWOJEGO ZDROWIA

Rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczenia organizmu i przywrócenia mu optymalnej równowagi energetycznej, wykorzystujący zjawisko elektrolizy. Nieinwazyjny zabieg, dodający energii, zdrowia i urody, który przywraca właściwy potencjał energetyczny komórek i całego organizmu.

  • Czują się Państwo zmęczeni, mimo weekendowego wypoczynku?
  • Mają Państwo kłopoty ze snem, koncentracją?

Żyjemy w czasach, w których choroby cywilizacyjne stały się jedną z najczęstszych przyczyn zgonow. Nasze organizmy są osłabione chorobami, niewłaściwym odżywianiem, stresującym trybem życia, zanieczyszczonym środowiskiem, używaniem alkoholu, paleniem papierosów.

Masaż- Rozwiązanie Dla Ciebie!!!

 

  • Jesteś "zagoniony" i zapracowany?!
  • Brak Ci czasu by zajęć sie swoim zdrowiem?!
  • Rano wstajesz z zmęczony/a?!
  • Idąc do lekarza, zastanawiasz sie czy stać cię na
    parę dni zwolnienia?!
  • A może jesteą biznesmenem i szkoda ci każdej chwili?!

ELEKTROPUNKTURA - MITY I FAKTY

Akupunktura to jedna z najstarszych metod terapeutycznych

Prawda. Jej początki sięgają epoki neolitu, czyli ok. 4000 lat p.n.e. Już wtedy, w Chinach, leczono ludzi, nakłuwając im skórę zaostrzonymi odłamkami skał. Metoda Tcha-Tchin, z której wywodzi się dzisiejsza akupunktura, powstała w trzecim tysiącleciu p.n.e. Początkowo do zabiegów stosowano „igły” wykonane np. z kamienia, kości lub bambusa. Po wynalezieniu brązu pojawiły się igły z tego stopu. Potem zastąpiono je żelaznymi i wreszcie stalowymi. Od V wieku p.n.e. wytwarzano igły złote, a 200 lat później – także srebrne. Przywilej korzystania z tego drogocennego sprzętu mieli wtedy jedynie cesarz i jego rodzina.

Masaż i Jego Historia

Zgodnie z definicją za masaż uznajemy zabiegi manualne, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy, do narządów wewnętrznych włącznie.

Światłoterapia (koloroterapia)
Jedyna skuteczna metoda leczenia trądziku !!!

W dzisiejszych czasach światłoterapia nie może zostać pominięta w żadnej nowoczesnej klinice, czy praktyce lekarskiej.
Wielu sceptyków patrzy na leczenie światłem z przymrużeniem oka. Siedzenie pod lampą z kolorową szybką miałoby w czymkolwiek pomóc !?
Przypomnijmy więc, że światło słoneczne oddziałuje korzystnie na organizm w wyniku zachodzących w nim odczynów ogólnych.

Terapia ZAPPER

likwidacja pasożytów, grzybów i drobnoustrojów chorobotwórczych w organizmie

Mikroorganizmy chorobotwórcze – wirusy bakterie, pasożyty - są przyczyną wielu ostrych oraz przewlekłych chorób. Znajduje się je u chorych na stwardnienie rozsiane, raka, choroby reumatyczne, zwyrodnieniowe, grzybice, cukrzycę, i przy wielu innych chorobach.

Lekarze zajmujący się pozafarmakologicznym leczeniem chorób przewlekłych, sygnalizują to zjawisko od wielu lat.

Przeciążony układ odpornościowy organizmu zatrutego metalami ciężkimi, toksynami, chemią z jedzenia i z wody wodociągowej, oraz obecnie coraz częściej lekarstwami jest zbyt słaby aby mógł się sam obronić.

zenniElektrostymulacja Metodą Zenni stanowi dziś jedną z czołowych metod terapii w medycynie fizykalnej. Początki elektrolecznictwa sięgają XVIII wieku, a jego rozkwit zawdzięczamy francuskiemu lekarzowi P. Bernard, który 60 lat temu zastosował i opisał prądy impulsowe tzw. prądy diadynamiczne. Zmieniając ich natężenie, można osiągnąć różne efekty terapeutyczne. Doktor Viktor Żenni, analizując wyniki badań neurofizjologicznych, opracował nowatorską metodę elektrostymulacji, łączącą wykorzystanie prądów diadynamicznych z prądem galwanicznym do stymulacji narządów wewnętrznych: tarczycy, wątroby, trzustki, nerek, gonad oraz centralnego układu nerwowego, mózgu, naczyń krwionośnych kończyn dolnych i górnych i innych. Zastosowanie precyzyjnie dobranych przez Viktora Żenni kombinacji prądów i ich natężenia sprawiło, że Metoda Zenni okazała się bardzo skuteczna w likwidowaniu różnego typu zaburzeń, przyczyn wielu chorób i ich objawów.