Traganek 

CHIŃSKI SPOSÓB NA WZMOCNIENIE ORGANIZMU

 

 

Astragalus mambranaceus to roślina pochodząca z północnych Chin, stosowana od wieków jako „Huang Gi” czyli przywódca, co jest związane z żółtym kolorem korzenia i znaczącą rolę jako zioło tonizujące oraz wzmacniające organizm. Według Chińczyków, wzmacnia siły witalne organizmu i daje doładowanie energetyczne przy utracie wszelkich zapasów energii. 

Na świecie istnieje ponad 2000 typów astragalusa, jednak tylko chińska wersja była przetestowana chemicznie i farmakologicznie.

Astragalus zawiera duże ilości składników odżywczych takich jak: flawonidy, polisacharydy, triterpeny, aminokwasy, minerały oraz glikozydy, które pomagają usuwać substancje toksyczne z organizmu. Obecność tych substancji pokazuje jego wielokierunkowe działanie. Po pierwsze, przyśpiesza metabolizm komórkowy, co przedłuża wysiłek i polepsza wydajność energetyczną, po drugie, wzmaga syntezę białek w wątrobie, co zwiększa przyswajalność białka potrzebnego do budowania siły i masy mięśniowej, po trzecie, wzmacnia system immunologiczny, sprawiając, że organizm jest bardziej odporny na infekcje i choroby, po czwarte, reguluje czynność nadnerczy, poprawiając przemianę materii.

Badania wskazują, że obniża ciśnienie tętnicze krwi dzięki usunięciu nadmiaru wody z organizmu, wspomagając pracę nerek. Duża ilość glikozydów wspomaga odtruwanie organizmu z substancji odpadowych, powstałych podczas wysiłku fizycznego.

Środek ten jest dostępny w formie proszku. 

Stosujemy go następująco: 

zażywamy 1 gram 3 x dziennie, popijając wodą.

 

Chcesz kupić skontaktuj się z nami. Służymy radą !!!

tel. 601 666 480