Shallaki 

Nazwa łacińska: Boswellia serrata

Nazwa hinduska/sanskryt: Shallaki

 

 

Boswellia jest naturalnym i bezpiecznym lekiem ziołowym zapewniającym stawom optimum zdrowia. Jest także używana jako kadzidełko z powodu swoich zapachowych właściwości. Stwierdzono, że ma właściwości przeciwzapalne. Tak jak jej pochodna Guggul, Boswellia obniża także poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Boswellia jest powszechnie stosowana w ajurwedzie w przypadku chorób stawów, a także znana jest ze swojego ogólnego działania wzmacniającego organizm. Wywiera silny efekt immunomodulujący. Wyciąg z Boswellia stosowany wewnętrznie ma także działanie antyarytmiczne i wykrztuśne. 

W badaniach klinicznych zachęcające rezultaty były obserwowane u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, w przewlekłych zapaleniach jelita grubego, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego (choroba Crohna), astmą oskrzelową. Wzmagają także apoptozę i blokują topoizomerazę w nowotworach białaczek i glejakach. 

DZIAŁANIE

Stosowany jako lek wspomagający w zapaleniach stawów ,wzmacnia prawidłową funkcję stawów,
skuteczny jako lek przeciwzapalny,obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów,pomaga w zrzuceniu nadwagi.

DAWKOWANIE

1 kapsułka dwa razy dziennie po posiłkach. Stosować 3-6 tygodni lub dłużej dla osiągnięcia pożądanego efektu. Stosowanie naturalnych środków daje stopniowy, ale długotrwały efekt terapeutyczny.

Boswellia jest środkiem wzmacniającym i dlatego przed kuracją trzeba zrobić oczyszczenie organizmu innymi ziołami od 4 do 6 tygodni.

Boswellia jest dostępna w formie wyciągu w kapsułkach.

 

Chcesz kupić skontaktuj się z nami. Służymy radą !!!

tel. 601 666 480