VILCACORA

Cudowna kora z Gór Peru

 

 

Koci pazur (Una de gato) rośnie w Peru nad Amazonką. Jest to roślina pnąca, która osiągając dojrzałość ma długość około 30 metrów. Nazwę Vilcacora wymyślili Indianie tam mieszkający, którzy stosują odwary z tej rośliny od wielu wieków. Koci pazur znany jest też w wielu krajach pod innymi nazwami: uncaria tomentosa, una de gato czy cat’s claw.

Od 1970 roku wiele znanych amerykańskich i europejskich uniwersytetów zajmuje się badaniem leczniczych właściwości tej niezwykłej rośliny. W USA po wieloletnich badaniach stwierdzono, że zioło to wspaniale oczyszcza cały przewód pokarmowy i likwiduje różne dolegliwości żołądkowo-jelitowe włącznie z nieżytem lub zapaleniem żołądka. Oprócz tego środek ten doskonale wpływa na funkcjonowanie systemu immunologicznego i zapobiega powstawaniu nowotworów.

Inne badania wykazały, że Koci pazur ma bardzo niski stopień toksyczności, nawet jeśli zażywany jest w dużych dawkach przez chorych cierpiących na zapalenie stawów i nie mogących przyjmować leków syntetycznych ze względu na ich szkodliwe uboczne działanie.

Najbardziej wartościową częścią rośliny jest wewnętrzna strona kory, która ma bardzo dużo zastosowań: bezsenność, białaczka, choroba Parkinsona,cchoroby wirusowe, grypa, grzybice, kaszel, krwawienie z nosa, kurcz mięśni, łuszczyca, nadciśnienie, nadmierne oddawanie gazów, opryszczka, osłabienie, prostata, przeziębienie, stres, stwardnienie rozsiane, toksyczne działanie leków, zaburzenia hormonalne u kobiet, zaburzenia krążenia, zaburzenia nerwicowe i inne.

Koci pazur jest środkiem eliminującym czyli oczyszcza organizm z trujących substancji. Kora z tego drzewa ma działanie przeciwalergiczne, przeciwbakteryjne, przeciwreumatyczne, pobudzające i neutralizujące toksyny.

Środek ten jest dostępny w formie rozdrobnionej,proszku i kapsułkach. Stosujemy go na kilka sposobów: można robić odwar lub zażywać w proszku 1 gram 3 x dziennie,popijając wodą.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do stosowania tego produktu jest niedokrwistość, ciąża, karmienie piersią, zażywanie insuliny i hormonów, transplantacja organów wewnętrznych lub szpiku kostnego oraz hemofilia.

 

Chcesz kupić skontaktuj się z nami. Służymy radą !!!

tel. 601 666 480